Niko kao Kristijano Ronaldo

10.04.2016. godine

Statistika-Kristijano-sportski-duh

Ronaldo ispisuje istoriju Primere, kiks Barselone

Fudbaler Reala Kristijano Ronaldo ispisao je nove stranice istorije u trijumfu ‘kraljevskog kluba’ nad Eibarom sa 4:0 u 32. kolu Primere.
Portugalac je golom u 19. minutu te utakmice stigao do 30. gola u domaćem prvenstvu ove sezone i postao prvi fudbaler koji je to uspeo šest sezona zaredom.
Do kraja sezone ostalo je još šest kola, pa Ronaldo ima šansu da poveća broj svojih golova.
U poslednjih šest sezona, najviše golova postigao je prošle sezone, kada je 48 puta bio strelac na 35 utakmica.

Real trenutno drži treće mesto na tabeli Primere, sa 72 boda, četiri manje od Barselone, koja ima utakmicu manje, a jedan od Atletika.
Atletiko je savladao Espanjol, iako su domaćini prvi poveli nakon pola časa igre, ali su Tores, Grizman i Koke odneli bodove u Madrid.

Još jednom se potvrdilo da je gostovanje u San Sebastijanu jedno od najnezgodnijih za Barselonu, koja je poslednji put u ovom gradu slavila pre devet godina, a u poslednjih sedam utakmica sa Kataloncima na svom stadionu Real Sosijedad ima pet pobeda i dva remija. Barselona je dva uzastopna poraza u Primeri poslednji put doživela u novembru 2014. godine i sada ima samo tri boda više od Atletika i četiri više od Reala.

Izvor: b92.net
http://sportskiduh.com/wp-content/uploads/2016/04/Kristijano-Ronaldo.jpghttp://sportskiduh.com/wp-content/uploads/2016/04/Kristijano-Ronaldo-150x150.jpgmilivojeVesti iz Fudbalafudbal,kristijano,primera,real madrid,ronaldoNiko kao Kristijano Ronaldo 10.04.2016. godine Ronaldo ispisuje istoriju Primere, kiks Barselone Fudbaler Reala Kristijano Ronaldo ispisao je nove stranice istorije u trijumfu ‘kraljevskog kluba’ nad Eibarom sa 4:0 u 32. kolu Primere. Portugalac je golom u 19. minutu te utakmice stigao do 30. gola u domaćem prvenstvu ove sezone i postao prvi...Drugačije vesti o Sportu!